Jak spełniać marzenia w nowych czasach?

Jeśli też zadajesz sobie to pytanie, to mamy dla Ciebie dobre wieści :). Stworzyłyśmy darmowy e-book, w którym znajdziesz 10 sposobów na spokojne i pełne życie w niepewnych czasach.

Darmowy e-book

Pobierz

za darmo!

Te burzliwe 12 miesięcy było dla nas – jesteśmy pewne, że dla Ciebie też – cenną lekcją odpuszczania i odnajdywania się w nowych okolicznościach. Czy to oznacza, że namawiamy Cię dzisiaj do życia bez planu? Absolutnie nie! Chcemy Ci pokazać, że możesz czerpać tyle samo przyjemności

z obmyślania koncepcji i nowych pomysłów, co i z ich zmieniania. Podpowiadamy, do czego właśnie teraz przyda Ci się planowanie i jak nie rezygnować z marzeń. Mamy dla Ciebie wyzwanie i darmowego e-booka składającego się z 10 reguł, jak zaplanować radosne i pełne życie.

Wyzwanie rozpocznie się 28 grudnia 2020 i będzie trwało 5 dni, do 1.01.2021

Serdecznie zapraszamy!

zaplanujesz spokojne i pełne życie

w niepewnych czasach

10 sposobów, dzięki którym

Każdy moment jest dobry na to, by rozwinąć skrzydła. To Ty decydujesz, kiedy zaczniesz pisać nowy rozdział w swoim życiu. Może właśnie dziś?

2021

Happy Planner

KUP TERAZ

AGNIESZKA MACIĄG

Pozytywne myślenie samo do nas nie przychodzi,

to musi być nasz wybór.

FAQ

1. CZYM RÓŻNI SIĘ HAPPY PLANNER 2019/2020 OD HAPPY PLANNERA 2020?

Happy Planner 2019/2020 różni się od Happy Plannera 2020 kalendarium. Limitowana edycja 2019-2020 dedykowana jest studentkom, uczennicom, nauczycielkom i kobietom, które lubią organizować się po wakacjach. Znajdziesz też w nim arkusze akademickie. Happy Planner 2020 doskonale się sprawdzi dla kobiet, które lubią się organizować od nowego roku kalendarzowego.

Plan tygodniowy lub dzienny z miejscem na notatki, harmonogram stały, listę zadań, planner celu, kalendarz w słupku, kalendarz skrócony, lista ważnych kontaktów, arkusz finansowy, lista ważnych wydarzeń, 30-dniowe wyzwania, mapę celów.

2. JAKIE ARKUSZE ZNAJDĘ W HAPPY PLANNERZE?

Happy Planner 2020 wydrukowany został na papierze o gramaturze 100g/m2 o kremowym odcieniu. Można pisać po nim piórem, długopisem, cienkopisami czy zakreślaczami.

4. NA JAKIM PAPIERZE WYDRUKOWANY JEST HAPPY PLANNER?

Happy Planner tygodniowy waży ok 550g/850g.

3. CZY HAPPY PLANNER JEST CIĘŻKI?

Wszystkie nasze plannery produkowane są w Polsce. Dzięki temu mamy pełną kontrolę

nad jakością naszych produktów. Zależy nam też na wspieraniu polskiego rynku.

5. GDZIE PRODUKOWANY JEST HAPPY PLANNER?

6. DLACZEGO HAPPY PLANNER JEST DROŻSZY OD INNYCH ORGANIZERÓW NA RYNKU?

Happy Planner nie jest kalendarzem, ale autorskim systemem planowania czasu dla kreatywnych kobiet, które chcą spełniać swoje marzenia, być zrelaksowane i szczęśliwe. Happy Planner to aż 284 oryginalnie zaprojektowanych przez nas stron. Znajdziesz w nim plany tygodniowe, mapę celów, 30-dniowe wyzwania, motywujące wkładki, cytaty, listy. Dodatkowo każda z właścicielek Happy Plannera zostaje zaproszona do prywatnej grupy na Facebooku gdzie odnajdzie wiele inspiracji motywujących do bardziej zorganizowanego życia.

Przedsprzedaż w naszej firmie oznacza, że możesz kupić planner przed jego oficjalną premierą. Będziesz musiała poczekać na wysyłkę, ale za to kupujesz planner

w promocyjnej cenie. Dokładna data realizacji zamówień podana jest w sklepie www.madama.co.

7. CO OZNACZA, ŻE HAPPY PLANNER JEST W PRZEDSPRZEDAŻY?

8. JAKIE WYMIARY MA HAPPY PLANNER 2020?

Happy Planner 2020 ma klasyczny format A5 21cm x 15cm.