Chcesz wypróbować

HAPPY PLANNER

za darmo?

Jeśli szukasz


trafiłaś w dobre miejsce!

IDEALNEGO PLANNERA –

Z HAPPY PLANNEREM KROK PO KROKU

zaplanujesz swój wspaniały rok.

Potrzebujesz więcej równowagi w swoim życiu?

?

Brakuje Ci kontroli nad czasem?

?

?

A może potrzebujesz oryginalnego

kalendarza, z którym planowanie czasu będzie

niesamowitą przyjemnością?

My też! Dlatego stworzyłyśmy Happy Planner.

System ORGANIZACJI CZASU dla kreatywnych kobiet,

które chcą SPEŁNIAĆ SWOJE MARZENIA,

być zrelaksowane i spełnione.

Happy Planner to

kompleksowy system, który sprawi, że

Twoje życie będzie prostsze.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ

korzystając z Happy Plannera?


Wsparcie

w spełnianiu

marzeń

Więcej czasu

na przyjemności

Więcej szczęścia

Więcej

równowagi

Więcej czasu

dla siebie

Moc Inspiracji

Skuteczną organizację

swojego czasu

Więcej motywacji

do działania

Dla nauczycielek, studentek, uczennic lub kobiet,

które lubią organizować się po wakacjach.

2018-2019


EDYCJA AKADEMICKA

W każdym plannerze znajdziesz naszą

autorską mapę celów, która pomoże Ci zaplanować

wspaniały rok w 6 krokach.


MAPA CELÓW

Chcesz zwiększyć realizacje celów o 42%?

ZAPISZ JE NA PAPIERZE.

Badania naukowe przeprowadzone w Dominican

University of California pokazały, że jednym z najważniejszych

czynników mających wpływ na realizacje celów było

zapisanie ich na papierze.

Nasz arkusz planowania został zaprojektowany

tak, abyś – krok po kroku stworzyła

i przeżyła wspaniały dzień.


Każdy planner dostępny jest

w 4 modnych okładkach.

Jaki jest Twój ulubiony styl?

3 OKŁADKI DO WYBORU

10 SPOSOBÓW NA EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE CZASEM

Dzięki doświadczeniu matki, w zarządzaniu czasem,

i kreatywności córki powstał Happy Planner.

HISTORIA PLANNERA

HAPPY PLANNER ZOSTAŁ STWORZONY PRZEZ KOBIETY DLA KOBIET.

Pewnego sierpniowego dnia wyjechałyśmy na wakacje. Mama, córka i wnuczka – trzy pokolenia kobiet. Przebywając w ciepłym śródziemnomorskim klimacie, zostawiłyśmy w domu wszystkie sprawy i korzystałyśmy

z uroków słońca i ciepłego morza. Odkryłyśmy jak pięknie można wykorzystać każdą chwilę na wypoczynek

i przebywanie w swoim towarzystwie. Pomyślałyśmy wtedy, że wspaniale byłoby odczuwać ten stan równowagi po powrocie do domu. Zaczęłyśmy analizować, w jaki sposób nam – kobietom udaje się pogodzić tyle ról życiowych

i o wszystkim pamiętać?


Nieodłącznym elementem naszego życia zawsze był kalendarz. Testowałyśmy ich wiele, ale żaden do końca nie spełniał naszych oczekiwań. Brakowało nam plannera, który pomoże nam poczuć, że mamy życie „w garści”. Pomyślałyśmy wtedy, że dobrze byłoby połączyć wiedzę i doświadczenie w jednym miejscu, aby nie marnować czasu i produktywnie zaplanować sobie cały rok. Czas jest bezcenny, a w dodatku przemija na zawsze – bezpowrotnie.


Co zrobić, aby mieć go tyle, by cieszyć się obecnością najbliższych, realizować swoje pasje oraz najskrytsze marzenia? My kobiety rodzimy się z darem macierzyńskiej miłości. Co zrobić, aby nie zostać niewolnicami swoich codziennych obowiązków i naszych rodzin? Doszłyśmy do wniosku, że – aby mieć kontrolę nad swoim życiem – potrzebujemy Happy Plannera. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu matki, w zarządzaniu czasem, i kreatywności córki powstał Happy Planner.


Happy Planner™ jest oryginalną metodą na zorganizowanie swojego czasu, pomaga rozwiązać jego pętlę i przewartościować życie. Profesjonalny i stylowy – wszystko w jednym miejscu. Zachęci Was do planowania, krok po kroku, waszego dnia, tygodnia i miesiąca. Mapa rocznych celów pozwoli Wam efektywnie uporządkować swoje cele i marzenia. Z nim motywacja do konkretnych działań szczęśliwie doprowadzi do równowagi i spełnienia. Nauczy Was samokontroli i strategii oraz szacunku dla siebie samych. Happy Planner™ to dobry powód, aby powrócić do pióra i papieru – poprzez pisanie odciążycie swój umysł, mając pewność, że wszystkie ważne sprawy są zapisane i gotowe do realizacji.


Z Happy Plannerem™ organizacja czasu stanie się istną przyjemnością.

Życzymy Ci wspaniałego roku.


MARTYNA MIREK

„Happy Planner moim zdaniem mobilizuje, żeby planować i lepiej zarządzać swoim czasem.

Piękny kalendarz, w którym łączysz pożyteczne z przyjemnym, gdyż w tym kalendarzu można zaplanować nie tylko ważne wydarzenia czy zaznaczyć obowiązki, znajdziecie tu też

miejsce na planowanie codziennych przyjemności, zrobienia czegoś dla zdrowia, a także

nauczycie się dziękować. Happy Planner to magiczny kalendarz, dzięki któremu spełniłam swoje największe marzenia :)".

ŻANETA LURZYŃSKA

„Dzięki poleceniu koleżanki, znalazłam najlepszy w moim dotychczasowym życiu

kalendarz – Happy Planner, który nie tylko spełnił moje podstawowe wymagania dobrego

kalendarza czyli przejrzystość, praktyczność i sporo miejsca na notatki, ale znacznie

je przewyższył, dodając niesamowite mapy celów... Polecam serdecznie !!!. Najpiękniejszy kalendarz jaki miałam w moim 30 letnim życiu".

KLAUDIA BABIK

Kocham ten kalendarz. Happy Planner poprawia mi codziennie humor. Jest wart każdych pieniędzy i uwierzcie mi za to dopracowanie, design i radość jaką daje to RAZ NA ROK 119zł to jest pestka. A już chyba Wam pokazałam jak w łatwy sposób odkładać

na takie drobne przyjemności :)".

Zobacz, co mówią Właścicielki Happy Plannera:

PAULA JAGODZIŃSKA

„Jestem ogromną fanką notesów i kalendarzy (o czym już dobrze wiecie), a ten jest absolutnie przepiękny. W środku skrywa mnóstwo inspirujących rzeczy! To idealny kalendarz dla marzycieli, dla osób, które pragną osiągać swoje cele i nie boją się działać! Planner jest uzupełniony także o motywacyjne cytaty, rady i wiele ciekawostek. Jest piękny, zarówno z zewnątrz, jak i w środku. Jest bardzo estetyczny, przejrzysty. Posiada dużo miejsca

do zapisków. Jestem nim zachwycona".

„Odebrałam dziś swój planner. I zaczynam żałować, że kupiłam. Kupiłam właśnie teraz w ciemno w przedsprzedaży, nie widząc, jaki jest w środku. Kobiety, zanim zacznie się 2016 r. – pokręci mnie. Mamy prawie 3 miesiące jeszcze tego roku. A ja bym chciała już z niego korzystać. Mam go niecałe 2 godziny i co mogłam, już sobie wpisałam i teraz jak dziecko będę czekać aż rok się skończy. Jest piękny, jest idealny. Szok. Widać od razu, że stworzyła to kobieta i dla kobiet. Cudowny jest. Tylko mąż dziwnie patrzy, jakby mi odbiło, jak głupia zachwycam się tak dla niego zwykłym kalendarzem a dla mnie — śliczne centrum dowodzenia planowania i motywowania siebie dzieci i spraw, które też ów szanownego małżonka dotyczą. Świetna robota i dużo sukcesów życzę ja mega mega zadowolona klientka".

SYLWIA K.

„A ja swój już mam! Bardzo, bardzo się cieszę i dziękuję za trud włożony w jego stworzenie. Naprawdę jestem pod wrażeniem. Powstał nawet dział „nawyk planowania” wg „siły nawyku". Brawo! Ja zawsze do takich rzeczy musiałam mieć osobny zeszyt. A tu proszę – w kalendarzu. W ogóle patrząc po cytatach zamieszczonych w Happy Plannerze, po wykonaniu i ogólnie po samej idei, sądzę, że autorki przeczytały sporo dobrej psychologicznej (i nie tylko)

literatury. Bardzo się cieszę, że Was znalazłam".

MARLENA J.

„Nie mogę przestać oglądać! To jest naprawdę najpiękniejszy planner, jaki miałam.

Jestem oczarowana papierem i grafikami. To będzie dobry rok".

PATRYCJA K.W.

Potrzebujesz ORYGINALNEGO

plannera, z którym planowanie

czasu będzie niesamowitą

PRZYJEMNOŚCIĄ?

TAK

FAQ

1. CZYM RÓŻNI SIĘ HAPPY PLANNER 2018/2019 OD HAPPY PLANNERA 2019?

Happy Planner 2018/2019 różni się od Happy Plannera 2019 kalendarium. Limitowana edycja 2018-2019 dedykowana jest studentkom, uczennicom, nauczycielkom i kobietom, które lubią organizować się po wakacjach. Znajdziesz też w nim arkusze akademickie.

Limitowana edycja Happy Plannera 2018/2019 zawiera arkusze pomagające zorganizować się studentkom, uczennicom i nauczycielkom. W plannerze znajdziesz następujące arkusze: organizacja roku, ważne wydarzenia, dzienny plan zajęć, zaoczny plan zajęć, plan ocen i zaliczeń oraz listę książek.

2. CO ZAWIERAJĄ ARKUSZE AKADEMICKIE?

Happy Planner 2018/2019 wydrukowany został na papierze o gramaturze 100g/m2 o kremowym odcieniu. Można pisać po nim piórem, długopisem, cienkopisami czy zakreślaczami.

4. NA JAKIM PAPIERZE WYDRUKOWANY JEST HAPPY PLANNER?

Happy Planner 2018/2019 waży ok 550 g. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca na swoje plany, ale zależy Ci na poręcznym formacie to polecamy dzienny Happy Planner 2019, który będzie dostępny we wrześniu.

3. CZY HAPPY PLANNER JEST CIĘŻKI?

Wszystkie nasze plannery produkowane są w Polsce. Dzięki temu mamy pełną kontrolę

nad jakością naszych produktów. Zależy nam też na wspieraniu polskiego rynku.

5. GDZIE PRODUKOWANY JEST HAPPY PLANNER?

6. DLACZEGO HAPPY PLANNER JEST DROŻSZY OD INNYCH ORGANIZERÓW NA RYNKU?

Happy Planner nie jest kalendarzem, ale autorskim systemem planowania czasu dla kreatywnych kobiet, które chcą spełniać swoje marzenia, być zrelaksowane i szczęśliwe. Happy Planner to aż 270 oryginalnie zaprojektowanych przez nas stron. Znajdziesz w nim plany tygodniowe, mapę celów, 30-dniowe wyzwania, motywujące wkładki, cytaty, listy. Dodatkowo każda z właścicielek Happy Plannera zostaje zaproszona do prywatnej grupy na Facebooku gdzie odnajdzie wiele inspiracji motywujących do bardziej zorganizowanego życia.

Przedsprzedaż w naszej firmie oznacza, że możesz kupić planner przed jego oficjalną premierą. Będziesz musiała poczekać na wysyłkę, ale za to kupujesz planner

w promocyjnej cenie. Dokładna data realizacji zamówień podana jest w sklepie www.madama.co.

7. CO OZNACZA, ŻE HAPPY PLANNER JEST W PRZEDSPRZEDAŻY?

8. CZY MOGĘ OBEJRZEĆ HAPPY PLANNER NA ŻYWO?

Tak – w naszym biurze, które mieści się w Gdańsku na ulicy Waryńskiego 42. Zapraszamy serdecznie na przetestowanie plannerów. Jeśli nie masz możliwości odwiedzić nas w biurze, zawsze możesz zwrócić nieużywany planner lub wymienić na inny w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

9. JAKIE WYMIARY MA HAPPY PLANNER 2018/2019?

Happy Planner 2018/2019 ma klasyczny format A5, 280 stron, waży ok 550 g.


„Nigdy nie daj sobie wmówić, że nie możesz czegoś zrobić. Jeśli masz marzenie, musisz je chronić. Ludzie nie potrafią sami czegoś zrobić, więc mówią, że Ty też nie możesz. Jeśli czegoś chcesz, to zdobądź to”.

WILL SMITH

hello@madama.co

tel.: 728 582 036